будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Виробничо-будівельна компанія Комплексгруп, будівельні роботи, проектування і будівництво під ключ, на всій території України. Житлові будинки, заміська нерухомість, комерційна нерухомість (магазини, супермаркети, торговельні комплекси, кафе, бари, офіси, готелі, АЗС і СТО,), промислова нерухомість (склади, цехи, холодильники, промислові майданчики) Будинки, будови та дачі,
Для радості і для удачі,
За технологією Канади,
Ми будуємо цілих 8 років.
Міцні, надійні і красиві,
(До того ж швидкобудуюємі)
А по теплу скажу я Вам,
Немає рівних цим
Ось
Будинкам.
Виробничо-будівельна компанія Комплексгруп, будівельні роботи, проектування і будівництво під ключ, на всій території України. Житлові будинки, заміська нерухомість, комерційна нерухомість (магазини, супермаркети, торговельні комплекси, кафе, бари, офіси, готелі, АЗС і СТО,), промислова нерухомість (склади, цехи, холодильники, промислові майданчики)

 

Більшість співробітників компанії працює у сфері будівництва вже понад 8 років - фактично весь сучасний період становлення ринку пройшов за нашої активної участі.

За роки роботи, фахівці компанії, придбали різносторонній досвід у сфері цивільного та промислового будівництва і сьогодні - це згуртована команда професіоналів, здатна виконати будь-які навіть найскладніші роботи.

Виробничо - будівельна компанія «Комплексгруп» здійснює весь комплекс будівельних робіт , починаючи від проектування і закінчуючи будівництвом "під ключ" , здатна задовольнити інтереси навіть найвимогливіших клієнтів на всіей території України.

Накопичений нами досвід дозволяє працювати практично у всіх сегментах ринку нерухомості:

  • житлові будинки;

  • заміська нерухомість;

  • комерційна нерухомість (магазини, супермаркети, торговельні комплекси, кафе, бари, офіси, готелі, АЗС і СТО);

  • промислова нерухомість (склади, цехи, холодильники, промислові майданчики).

Наш професіоналізм і досвід постійно зростає. Ми постійно вдосконалюємо технології, стежимо за сучасними тенденціями у розвитку будівельної індустрії.

Працювати з нами легко і приємно. Ми завжди йдемо на зустріч замовникам і намагаємося виконати всі їхні примхи.