будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Металочерепиця

 


 Металочерепиця - легка, міцна і зручна в експлуатації і монтажі покрівля Металочерепиця - це легка, міцна і зручна в експлуатації і монтажі покрівля, яка виготовляється з оцинкованої сталі з двостороннім полімерним захисним покриттям. Зовнішнє покриття металочерепиці більш міцне і забарвлюється в різні кольори. При виробництві металочерепиці використовуються кілька захисних покриттів, що розрізняються за своїми властивостями, товщині і ціні.

 

Металочерепиця: вибір, виготовлення, зберігання - Лист металочерепиці

Металочерепиця виготовляється на основі сталевого листа товщиною 0,4-0,7 мм різноманітних кольорів з багатошаровим полімерним покриттям. Вона має форму близьку до класичної черепиці завдяки досконалій техніці виробництва, зберігаючи всі гідності металевої покрівлі. Листи сталі покривають шаром цинку або сплаву алюмінію з цинком (алюцинк), а потім вони грунтуються, пасивуються і покривається захисним кольоровим шаром гнучкого, стійкого до деформацій полімеру, що оберігає сталь від корозії і забезпечує стійкість кольору.

 

Металочерепиця: вибір, виготовлення, зберігання - Склад листа металочерепиці

1 - Покриття (поліестер, пурал / пластизол);

2 - Грунтовий шар;

3 - Шар хімічної обробки (пассіваціонний шар);

4 - Шар оцинковки;

5 - Сталь;

6 - Шар оцинковки;

7 - Шар хімічної обробки (пассіваціонний шар);

8 - Грунтовий шар;

9 - Колірний шар зворотного боку.

 

 Металочерепиця - легка, міцна і зручна в експлуатації і монтажі покрівля До позитивних якостей металочерепиці можна віднести гладкість поверхні, що забезпечує хороше стікання води і схід снігу, що допускає невеликі ухили; малу масу, що не вимагає посилених крокв і обрешітки; пожежна безпека; легкість монтажу; екологічну чистоту; естетичний зовнішній вигляд. Монтаж металочерепиці виробляється в короткі терміни, і подальше обслуговування покрівлі мінімально.

Металочерепицю можна виготовити довгою до 7м, але зазвичай використовуються більш короткі листи, які зручніше перевозити, перевантажувати і монтувати на покрівлю. Для того щоб покрівля виглядала красивою і закінченою, використовуються різні добірні елементи - вони також мають практичне значення, захищаючи вразливі місця від дощу, вітру та снігу.

Металочерепиця - це недорогий, практичний покрівельний матеріал. Невелика вага 3,8-4,8 кг/м2 дозволяє заощадити на вартості як кроквяної конструкції, так і будови в цілому, адже важкі покрівлі висувають вимоги до міцності всього будинку, починаючи з фундаменту.

Виробництво металочерепиці засноване на останніх досягненнях в області хімії, захисту сталі від корозії і нанесення покриттів на метал. Це складний технологічний процес, освоїти який під силу лише гігантам світової металоіндустрії. Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. Ось чому в першу чергу слід звертати увагу на виробника сталі.

Термін служби металочерепиці дійсно великий: у країнах Скандинавії є будинки, вкриті металочерепицею більше 40 років тому, коли вона тільки з'явилася, і технологія виробництва була далека від сучасної.

При механічному пошкодженні в процесі експлуатації лист металочерепиці легко замінити на інший або підфарбувати його.

З багатого розмаїття відтінків металочерепиці завжди можна вибрати найбільш бажаний і підходящий до кольору саме вашого фасаду.

Одна з переваг металочерепиці - багатий вибір кольорів і профілів (малюнка). Найпопулярнішим є малюнок, що імітує натуральну черепицю, тобто у вигляді лусочок або прилеглих один до одного плиток. Можливі й інші варіанти. При виборі кольору майбутньої покрівлі ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, навколишній ландшафт і, головне, якому кольору Ви віддаєте перевагу.

 

 

Металочерепиця: вибір, виготовлення, зберігання - Будинок, покритий металочерепицею

 

 Металочерепиця - легка, міцна і зручна в експлуатації і монтажі покрівля Вибір металочерепиці

Виробники випускають металочерепицю з різними полімерними покриттями. Попередньо гарячеоцинкована сталь інертна грунтується з двох сторін. Далі на нижню сторону наноситься шар захисного лаку, а на верхню - полімерне покриття.

Самим недорогим полімерним покриттям металочерепиці є поліестер на основі поліефірної фарби. Він ідеально підходить для спекотного і холодного клімату, проте у нього низька механічна стійкість. Ось чому важливо його не подряпати в процесі доставки і монтажних робіт.

Поліестер - в основі - поліефірна фарба з глянсовою поверхнею, товщина покриття 25 мкм, має гарну стійкість кольору, підходить до будь-яких кліматичних умов. Саме недороге з усіх покрить.

Матовий поліестер володіє всіма перевагами звичайного глянсового, але має приємніший зовнішній вигляд за рахунок різноспрямованого віддзеркалення світла від поверхні. Металочерепиця, покрита матовим поліестром виглядає набагато багатше.

Пурал - універсальне глянсове покриття для клімату з великим перепадом температур. Його механічна стійкість і товщина покриття набагато вище звичайного поліестеру.

Пластізол - саме товсте покриття до 200 мкм. На його поверхні наносять тиснення, що імітує рельєф шкіри, штрихову насічку, завдяки чому дах, покритий металочерепицею "пластизол" не дає відблисків. Пошкодити це покриття дуже складно, але у пластізола найнижча верхня робоча температура.

ПВДФ - Глянсове покриття товщиною 27 мкм. Складається з полівінілдіфторіда (80%) і акрилу (20%), може мати кольору типу "металік". Найдовговічніше покриття, практично не вицвітає, стійке до механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання, відмінно підходить для застосування в умовах агресивних середовищ, таких як, морське узбережжя. Покриття має самоомиваємість.

 

 Металочерепиця - легка, міцна і зручна в експлуатації і монтажі покрівля Зберігання мателлочерепиці

Правильне зберігання і поводження з листами покращують збереження їх зовнішнього вигляду. Рекомендується зберігання аркушів на дерев'яних підкладках, укладених з кроком не більше 1 метра і не менше 20 см від землі. Листи повинні бути покладені з нахилом для стікання води і з зазором між аркушами для циркуляції повітря. Листи металочерепиці мають певні геометричні розміри і при монтажі їх іноді доводиться підрізати, і чим складніше покрівля, тим частіше доводиться це робити.

Фактори, які можуть вплинути на термін служби покрівлі з металочерепиці, її естетичність і вартість.

Профілювання металочерепиці, яке визначає зовнішній вигляд майбутньої покрівлі. Профіль впливає не тільки на дизайн, але і на технічні вимоги до монтажу, наприклад крок обрешітки. У більшості випадків металочерепиця імітує натуральну черепицю. Профіль може бути асиметричним або симетричним. Якість профілізації характеризує стиковка листів на покрівлі. Деякі зразки вітчизняної та зарубіжної металочерепиці після монтажу залишають на покрівлі характерні смуги (стики), які видно під певним кутом. При виборі профілю попросіть показати фотографії, щоб побачити, як виглядатиме цей матеріал на покрівлі, а ще краще попросити зістикувати 2-3 аркуша при Вас. Металочерепиця - це ще не вся покрівельна система, але від неї безпосередньо залежить естетичність і довговічність Вашого будинку. Приділіть достатньо часу вибору матеріалу - адже жити в цьому будинку Вам і Вашій родині.