будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Oрієнтовано-стружкова плита (OSB)

 

 

 Oріентірованно-стружкова плита (OSB) (OSB) - це будівельна панель , призначена для широкого спектру застосувань в будівництві та промисловості. Це багатошарова панель , сформована з стрічкової стружки, нарізаної вздовж волокон тонкомірних колод деревини швидкорослих порід і склеєна водостійкою сполучною речовиною під впливом високої температури і тиску.

Попередні OSB плити з прозвольно орієнтованої вафельної стружки з'явилися на ринку в 1962 р. OSB з'явилася у продажу в 1981 р. і на сьогоднішній день витіснила вафельно-стружкову плиту. Однак панелі з вафельної стружки досі виробляються на одному із заводів в Канаді. OSB і вафельно-стружкові плити, виготовлені за стандартом CSA O437, згадуються в Державному будівельному кодексі Канади (NBCC) і в усіх провінційних будівельних нормах. Марка O-2 OSB особливо наголошується в NBCC як рівноміцності фанері при використанні в якості обшивки покрівель, стін і підлоги.

NBCC також дає посилання на будівельну обшивку, виготовлену відповідно до стандарту CSA O325. Експлуатаційні якості цих панелей підтверджені лабораторними випробуваннями для використання в якості настилу для підлоги, покрівельної і стінової обшивки. У той час як будь-який матеріал на основі деревини може використовуватися для виготовлення будівельної обшивки, OSB зазвичай атестується відповідно до стандарту CSA O325.

Виробництво OSB добре налагоджено і неухильно зростає. На кінець 2006 р. в світі налічувалося 82 заводу (41 в США, 25 в Канаді, 16 в інших країнах) із загальним обсягом виробництва в 28 мільйонів кубічних метрів.