будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Доступний будинок побудований по SIP-технології

 

 

Доступний будинок побудований по SIP-технології Вартість будівництва по SIP-технології істотно нижче всіх основних будівельних технологій.

Ви економите гроші на опаленні будинку взимку та кондиціонування влітку. Будинок, побудований з SIP-панелей , у 8 разів тепліше цегельного! Витрати на експлуатацію такого будинку (обігрів і кондиціонування) в 5 разів менше, ніж звичайного!

 

Ви економите гроші на будівництві:

  • Будинок з SIP-панелей легше кам'яного, завдяки чому відпадає необхідність в дорогому фундаменті - Ваш фундамент в 4 рази дешевше, ніж звичайний!
  • Вам не потрібна підйомна техніка - все SIP-панелі ( сендвіч-панелі ) легко піднімаються і встановлюються двома робочими!
  • Ви економите час і гроші на збірці будинку - за рахунок високої швидкості монтажу бригада з чотирьох робочих будує будинок на готовому фундаменті всього за три тижні!
  • Ви економите час і гроші на внутрішній і зовнішній обробці будинку. Стіни, кути, підлоги і стелі, побудовані з SIP-панелей , ідеально рівні! В результаті Вам потрібно набагато менше матеріалу на обробку поверхонь (штукатурка і т.п.) і грошей на оплату праці робітників!
  • Конструкція стін і властивості OSB-плит дозволяють реалізувати будь-які традиційні і сучасні технології обробки!
  • Монтаж будинків здійснюється в будь-який час року!