будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Екологічний будинок за каркасною технологією з SIP-панелей

 


 Екологічний будинок за каркасною технологією з SIP-панелей В основі технології SIP-панелей (Structural Insulated Panel) лежить використання двох основних матеріалів: спіненог пінополістиролу і плоско-пресованих плит з орієнтованою деревною тріскою ( OSB ). Спінений пінополістирол має пористу структуру, що складається на 98% з повітря і на 2% з полістиролу. Даний матеріал гіпоалергенна і абсолютно нешкідливий для людини , значний обсяг світового виробництва пінополістиролу йде на виготовлення харчової упаковки і посуду.

 

OSB (Oriented Strand Board) є орієнтовано стружкової плитою, де прямокутні плоскі тріски товщиною 0,6 мм і довжиною до 180 мм укладаються в три різноспрямованих шару і пресуються в умовах високого тиску і температури з використанням власне деревної смоли і сучасного поліізоціанатного клею (MDI), що не містить фенолоформальдегіда . MDI реагує з гідрогенної, що містяться в деревині утворюючи поліуретан, що надає плиті додаткову надійність і твердість . Важливим аргументом при виборі плити OSB є мала кількість клею в плиті (менше 3%), остаточно полімеризується через місяць після пресування, тому плита класифікується по гігієнічному класу Е1.

 

Дані матеріали не є живильним середовищем для цвілевих грибків і бактерій, не схильні до гниття і поразки комахами, не містять летких елементів. Будинки за технології SIP є абсолютно безпечними для людини та навколишнього середовища, на відміну від матеріалів на основі кам'яного, шлакового (мінеральна вата) і цементного (пінобетон, газобетон) сировини.