будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Профнастил

 


Профнастил - покриття, яке, як не можна краще підходить при промисловому будівництві, так званих швидкомонтованих будинків. Профнастил має низку переваг: висока механічна міцність, надійність в експлуатації, корозійна стійкість, велика гама кольорів профнастилу, сучасний дизайн, швидкий і простий монтаж на каркаси з різних матеріалів, зручність транспортування.

Профнастил - покриття, яке, як не можна краще підходить при промисловому будівництві, так званих швидкомонтованих будинків.

Такі будівлі вже давно користуються великою популярністю в Західній Європі. Технологія цього процесу проста: спочатку зводиться металевий каркас, потім зовні 'обшивається' профнастилом і утеплюється зсередини утеплювачем, а потім обшивається стіновим профнастилом зсередини. Більшість ангарів, автостоянок, аеропортів, морських вокзалів, складів побудовані саме таким чином, а цегляні стіни, штукатурка і фарбування стін залишилися в минулому столітті.

Стійкість до погодних умов, атмосферних впливів, довговічність, невелика вага, простота монтажу і відсутність витрат по догляду роблять профнастил незамінним практично для будь-яких видів будівництва та оздоблення. Застосування профнастилу значно спрощує і здешевлює будівництво.

Профнастил - покриття, яке, як не можна краще підходить при промисловому будівництві, так званих швидкомонтованих будинків. Для виробництва профнастилів з лакофарбовим покриттям використовується сировина, яка поставляється з Словаччини, Швеції, Японії. Також для виготовлення оцинкованого профнастилу використовується оцинкований метал з Європи і Південно-Східної Азії. Для профілювання оцинкованого профнастилу закуповується імпортна оцинкована сталь товщиною від 0,50 мм до 1 мм. У виробництві профнастилу використовується лист з покриттям цинком не менше 275 г/м2 (25 мікрон), що гарантує прекрасну стійкість проти корозії і тривалий термін служби профнастилу (під впливом навколишнього середовища з поверхні виробів змивається 1 мікрон цинку в рік).

Весь профнастил сертифікований за українськими та міжнародними стандартами якості. Тому профнастил повністю відповідає європейським вимогам з якості.

Для підвищення жорсткості металевих листів вони піддаються профілізації. Хвилі на аркушах профнастилу можуть бути різної висоти і мати трапецієподібну, сінусообразну та інші форми.

 

Профнастил різниться: за формою і висотою гофри;

 • по ширині готового профілю;
 • за умовами застосування.

 

Профнастил залежно від призначення поділяють на: профнастил для настилу покриттів;

 • профнастил для настилу і стінових огороджень;
 • профнастил для настилу стінових огороджень.

 

Профнастил - покриття, яке, як не можна краще підходить при промисловому будівництві, так званих швидкомонтованих будинків. Структура покриття сталевого листа для виготовлення профнастилу

 • Обробний шар;
 • Грунтовий шар;
 • Конверсійний шар (фосфатний);
 • Шар цинку;
 • Холоднокатана сталь;
 • Шар цинку;
 • Конверсійний шар (фосфатний);
 • Захисний шар.