будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

SIP-технологія

 

 

Будівництво за технологією SIP не має собі рівних в більшості параметрів і у зв'язку з цим, найбільш перспективне не тільки в нашій країні, 80% всіх малоповерхових дерев'яних будинків у світі будуються за каркасною технологією . Такий спосіб зведення будівель успішно використовується в країнах, розташованих в самих різних кліматичних зонах, і здатний забезпечити комфортні умови проживання в місцевості з будь-яким рельєфом і типом грунту. Найбільш передовою серед них є канадська методика панельного домобудівництва з використанням SIP-панелей . Дана технологія має ряд особливостей, які дозволяють зводити каркасно-панельні будинки та інші об'єкти будь-якої складності. Саме таку технологію використовує наша компанія.

Компанія ВБК «Комплексгруп» здійснює весь комплекс завдань по зведенню будинків за канадською технологією з використанням SIP-панелей , починаючи від проектування, продажу комплекту будинку і закінчуючи будівництвом "під ключ", і здатна задовольнити інтереси навіть найвимогливіших клієнтів на всій території України .

Будинки, побудовані за канадською технологією , мають низьку собівартість і малу матеріалоємність вони довговічні і економічні.

Будинок зібраний з найвищою точністю в заводських умовах монтується на місці в будь-яку пору року без використання важкої техніки. Панельні модулі легко переносяться і встановлюються двома-трьома людьми.

 

Панелі, використовувані при будівництві для основних елементів будівлі (стін, підлоги, перекриттів і покрівельних конструкцій):

  • мають дуже високі теплоізоляційні властивості (у 8 разів тепліше цегельних і бетонних і в 2 рази тепліше будинків з дерева) при відносно низькій товщині стін;
  • в 4 рази міцніше дерев'яно-каркасних конструкцій;
  • в 5 разів швидше в будівництві, ніж будинки з цегли і газопінобетону;
  • легкі в обробці, тому що мають ідеально рівні поверхні стін і кутів;
  • мають збільшену на 12% корисну площу при однаковій плямі забудови;
  • на відміну від газопінобетону, дерев'яних і цегляних будинків не дають усадки і не містять летких елементів;
  • абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища.