будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Особливості технології виробництва SIP-панелей

 

 Конструкційна теплоізоляційна панель (Structural Insulated Panel - SIP), або сендвіч-панель з OSB (Oriented Strand Board-OSB ) Конструкційна теплоізоляційна панель ( Structural Insulated Panel - SIP ), або сендвіч-панель з OSB ( Oriented Strand Board -OSB).

Конструкційна теплоізоляційна панель (панель SIP, сендвіч-панель) складається з двох орієнтованих стружкових плит ОСП (OSB-Oriented Strand Board) між якими під тиском приклеюється шар твердого пінополістиролу в якості утеплювача . Товщина панелей в готовому вигляді становить від 120 мм до 224 мм. Максимальний розмір панелі 1.25 метра на 7,0 метра. Така панель володіє винятковими енергозберігаючими властивостями і має високу міцність . Стіни і кути будинків, зібраних за цією технологією, ідеально рівні і прямі. Крім того, монтаж будинків проводиться в будь-який час року, побудовані будинки мають відмінні експлуатаційні характеристики і довговічні. Торці панелей закриваються брусками, які служать для з'єднання за принципом "шип-паз".

При будівництві не використовується окремо зводиться каркас будівлі . Його роль виконують верхній і нижній обв'язувальний брус і окремі бруски, вклеєні в панель на заводі. Жорсткість конструкції досягається завдяки винятковим властивостям плит OSB . Самі панелі є основним несучим елементом конструкції.

Будинки , виготовлені за даною технологією, можуть експлуатуватися в температурному діапазоні від -50 ° С до +50 ° С і забезпечують комфортабельне проживання навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

ОСП (OSB) - орієнтовано стружкові плити (панель SIP, сендвіч-панель) ОСП (< strong> OSB ) - орієнтовано стружкові плити (панель SIP, сендвіч-панель) були отримані в результаті новітніх досліджень і розробок в технології деревних композиційних матеріалів і належать до останніх винаходів у галузі деревообробної промисловості .

ОСП ( OSB ) - це спресована Древесностругана плита з орієнтованою плоскою тріскою (відповідає Європейському стандарту EN-300-OSB).

Прямокутні вузькі тріски товщиною 0,5 - 0,7 мм і довжиною до 140 мм укладаються в три шари, причому тріска в зовнішніх шарах плити розташовується уздовж головної осі плити, а у внутрішньому шарі - перпендикулярно головній осі. Процес пресування проходить в умовах високого тиску і високої температури, з використанням фенолформальдегідних водостійкої смоли. За рахунок просочення тріски клеєм і гідрофобною емульсією досягається висока міцність і велика стійкість до мінливих погодних умов.
Незважаючи на застосування синтетичних сполучних для виробництва плит, ОСП екологічно та гігієнічно нешкідливий матеріал (відповідає класу емісії вільного формальдегіду Е1).

Орієнтовано стружкова плита (панель SIP, сендвіч-панель) об'єднує в собі відмінні механічні властивості з унікальними експлуатаційними характеристиками. Мікроструктура спресованої крупноразмерной стружки охороняє краю плити від сколів при з'єднанні і додає необхідну для розпилу жорсткість. Розпил може здійснюватися звичайним інструментом, призначеним для обробки натуральної деревини. При свердлінні плит ОСП також підходять свердла, призначені для дерева листяних порід.
У світі виробляється три види OSB ( Oriented Strand Board ) :

  • OSB-1 - призначена для використання в умовах зниженої вологості (меблі, обшивка, упаковка);
  • OSB-2 - використовується при виготовленні несучих конструкцій в сухих приміщеннях;
  • OSB-3 - матеріал, що витримує більш важкі режими експлуатації при виготовленні несучих конструкцій в умовах підвищеної вологості. Саме OSB-3 використовується нами.

Завдяки властивостям OSB-3 стінові панелі не схильні до вбирання вологи і гниття. Розбухання при перебуванні у воді протягом 24 годин становить 17-25%, при цьому матеріал не руйнується і зберігає міцність. Це дозволяє застосовувати OSB для зведення опалубки.

Рівна поверхня зводяться стін з плит OSB не накладаються ніяких обмежень на їх внутрішню і зовнішню обробку.
OSB відповідає ТУ РБ 00276475.418-97 " плити деревостружкові з крупноразмерной орієнтованої стружки ".
Фахівці нашої компанії рекомендують використання в конструкційних теплоізоляційних панелях плит OSB товщиною не менше 10мм.

Пінополістирол Пінополістирол - біле однорідне речовина, що має структуру з склеєних між собою кульок, пружне на дотик, не має запаху. Пінопласт полістирольний ГОСТ 15588-86.

Термінологія : пінополістирол = стірольний пінопласт = пінопласт. ПЕНОПОЛИСТИРОЛ - екологічно чистий, нетоксичний, тепло-і звукоізоляційний матеріал, який застосовується в будівництві протягом уже понад 40 років. Важливим фізичним властивістю пінополістиролу є його висока теплоізоляційна

Згідно досліджень і випробувань пінополістирол товщиною всього в 12 см за своїми властивостями теплосберегающим еквівалентний:

  • 0,5 м стіні з дерев'яного бруса;
  • 2х-метрової стіні з цегли;
  • 4х-метрової стіні з залізобетону.

Це властивість пінополістиролу обумовлено особливостями його структури. Пінополістирол на 98% складається з повітря, замкнутого в окремих осередках розміром 2 - 8 мм.
Низька динамічна жорсткість матеріалу забезпечує високу звукоізоляцію від ударного шуму.
Пінополістирол є нейтральним матеріалом, який не виділяє ніяких шкідливих для людини і його оточення речовин і не має обмеженого терміну придатності. Він екологічний в процесі роботи з ним, а також весь період подальшої експлуатації. Пінополістирол довговічний, не дає тріщин, не є живильним середовищем для мікроорганізмів, гризунів та іншої живності, що не загниває, не пліснявіє і не розкладається. Повітропроникність дозволяє будівлі дихати.
Пінополістирол відноситься до тієї групи пластмас, що при горінні виділяють точно такі ж гази, як і при спалюванні деревини або пробки. Сучасні пінопласти роблять у вогнестійкому (самозагасаючому) виконанні.
Волога не впливає на теплоізолюючі властивості цього матеріалу і не викликає утворення в ньому бактерій і цвілі, що дозволяє широко використовувати пінополістирол навіть в харчовій промисловості.
Пінополістирол стійкий до впливу хімічних і біологічних середовищ. Він відмінно переносить присутність асфальтових емульсій, руберойду з асфальтовим покриттям, штучних добрив, каустичної соди, амонію, рідких добрив, спінених фарб, мила і пом'якшувальних розчинів, цементу, гіпсу, вапна, розчинів солі (у тому числі морської води) і всякого роду грунтових вод.
Температура навколишнього середовища не робить негативного впливу на фізичні і хімічні властивості пінополістиролу.
Використовуючи пінополістирол як будівельний матеріал, необхідно не допускати його контакту з наступними хімічними сполуками: органічними розчинниками (ацетон, оцтово-етиловий ефір, розчинник фарб, скипидар); насиченими вуглеводнями (спирт) і нафтопродуктами (бензин, гас, смоли та ін), так як чарункова структура пінополістиролу при контакті з вищеназваними з'єднаннями може пошкодитися або повністю розчинитися.