будівництво будинків

будинки за канадською технологією

житлові будинки

каркасні будинки

будівництво магазину

комерційне будівництво

готові проекти будинків

SIP панелі

сендвіч панелі

м. Бровари, вул. Шевченка, 10а

097 313 11 85

095 633 22 72

067 404 46 91

 

м. Одеса, вул. Торгова, 5а

067 484 26 18

 

 

Продаж SIP панелей для будівництва будинків за канадською технологією

 

 

prodazha-sip-paneley-01 Пропонуємо Вашій увазі сучасний, технологічний, універсальний, екологічно чистий, надійний матеріал для використання в будівництві - SIP-панель .

З SIP-панелей можна будувати як будівлі цілком (так звані Канадські будинки , або будинку по Канадської технології ), так і використовувати їх як конструктивний елемент будівлі (споруди), побудованого за будь-який інший технології (наприклад, пристрій теплих дахів , перекриттів , міжкімнатних перегородок і т.п. в кам'яних будинках). Ідеально підходить для плавучих будинків.

SIP-панель це: Конструкційна теплоізоляційна панель (Structural Insulated Panel - SIP), або сендвіч-панель з OSB (Oriented Strand Board - OSB).

Конструкційна теплоізоляційна панель складається з двох орієнтованих стружкових плит ОСП (OSB - Oriented Strand Board), між якими під тиском приклеюється шар твердого пінополістиролу в якості утеплювача. Товщина панелей в готовому вигляді становить від 120 мм до 170 мм. Максимальна довжина - до 7 метрів. Така панель володіє винятковими енергозберігаючими властивостями і має високу міцність.

 

prodazha-sip-paneley-02 Пінополістирол довговічний, не дає тріщин, не є живильним середовищем для мікроорганізмів, гризунів та іншої живності, що не загниває, не пліснявіє і не розкладається. Повітропроникність дозволяє будівлі дихати. Пінополістирол стійкий до впливу хімічних і біологічних середовищ.

Тому, завдяки властивостям матеріалів, з яких виготовлена ​​ SIP-панель , вона володіє унікальною міцністю і винятковими енергозберігаючими властивостями. Будинки, виготовлені за цією технологією, можуть експлуатуватися в температурному діапазоні від - 50 ° С до + 50 ° С і забезпечують комфортабельне проживання навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

Стіни і кути будинків ідеально рівні і прямі. Крім того, монтаж будинків проводиться в будь-який час року, побудовані будинки володіють відмінними експлуатаційними характеристиками і довговічні. За даними лабораторії НИИСФ, м. Москва, підтверджений термін експлуатації такої будівлі більше 40 років, розрахунковий термін служби будинку не менше 80 років.

Завдяки простоті складання, коротким термінам будівництва , малобюджетності і ряду інших незаперечних переваг, будівництво будинків за канадською технологією вже отримало широке поширення в Російській Федерації, причому в її найбільш суворою частини - Сибіру.

Важливим є і те, що при проектуванні та будівництві легких будинків з SIP-панелей використовуються малозаглубленние фундаменти, які дозволяють значно скоротити витрату матеріалів і знизити трудовитрати. Як правило, вартість зведення фундаменту становить приблизно 20% від вартості будинку.

Крім того, SIP-панелі мають малу масу, що дає можливість двом робочим без особливих зусиль їх переносити і вмонтовувати, що теж значно знизить собівартість. Здійснити доставку панелей на будівельний майданчик можливо транспортом з невеликою вантажопідйомністю.

prodazha-sip-paneley-03 Крім того, поширеним стало будівництво з конструкційних теплоізоляційних SIP-панелей другого і третього поверхів, при цьому перший поверх зводитися зі звичних матеріалів. Це дозволяє значно здешевити споруду будівлі і зменшити термін будівництва. Так само актуальною буде ця технологія при зведенні другого поверху на одноповерхової будівлі, спочатку фундамент якої не розраховувався на вагу двох поверхів.

 

Отже, чому вигідно будувати з SIP-панелей?

  • Ви економите гроші на опаленні будинку взимку та кондиціонування влітку. Будинок, побудований з SIP-панелей , у 8 разів тепліше цегельного! Витрати на експлуатацію такого будинку (обігрів і кондиціонування) в стільки ж разів менше, ніж звичайного!
  • Ви економите гроші на будівництві;
  • Будинок з SIP-панелей легше кам'яного, завдяки чому відпадає необхідність в дорогому фундаменті - Ваш фундамент в 4 рази дешевше, ніж звичайний!
  • Вам не потрібна підйомна техніка - все панелі легко піднімаються і встановлюються робочими вручну!
  • Ви економите час і гроші на збірці будинку - за рахунок високої швидкості монтажу бригада з чотирьох робочих будує будинок площею 150 м2 на готовому фундаменті всього за два тижні!
  • Ви економите час і гроші на внутрішній і зовнішній обробці будинку. Стіни, кути, підлоги і стелі, побудовані з SIP-панелей , ідеально рівні! В результаті Вам потрібно набагато менше матеріалу на обробку поверхонь (штукатурка і т.п.) і грошей на оплату праці робітників!
  • Конструкція стін і властивості OSB-плит дозволяють реалізувати будь-які традиційні і сучасні технології обробки!
  • Монтаж будинків здійснюється в будь-який час року!